Skip to main content

Farma Vaněk.
Vřesové ovce.

admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2023%2F10%2Fslider 4

Kvalita chovu

Vítejte na farmě Vaněk, kde jsme se zavázali k poskytování výjimečného prostředí pro chov a péči o ovce vřesové. Jsme hrdí na to, co děláme, a na naší farmě o ovce pečujeme s láskou, znalostmi a pozorností.

Farma Vaněk - Ovce vřesová - prodej

Kvalita Prostředí

Naše farma Vaněk se nachází v nádherné oblasti Horních Stakor v Podbabském údolí, která je přirozeným domovem pro ovce vřesové. Kvalita prostředí je pro nás klíčová, a proto jsme si vybrali lokalitu, která jim poskytuje ideální pastviny čítající 10 hektarů. Naše ovce mohou volně pohybovat po těchto pastvinách a těšit se z přirozeného prostředí.


Ovce vřesové na farmě Vaněk

Péče o Zdraví a Kvalita Potravy

Na farmě Vaněk klademe velký důraz na péči o zdraví našich ovcí. Pravidelně kontrolujeme jejich stav a prevenci nemocí a parazitů bereme jako samozřejmost. Náš veterinář s námi spolupracuje na plánování očkovacího programu, abychom zajistili, že naše stádo zůstane zdravé a šťastné.


admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2023%2F10%2Fcontact bg scaled

Odbornost a Láska

Chov ovcí vřesových vyžaduje znalosti a zkušenosti, a naše farma Vaněk disponuje týmem odborníků, kteří tuto péči poskytují s láskou a péčí. Naše ovce jsou součástí naší farmy a naší rodiny.